Rekomendujemy!

Ile razy każdy z nas, po nieudanym zakupie, do którego skłoniły nas reklamy, obiecywał sobie samemu, że nigdy nie zaufa reklamom? Rekomendujemy prawdziwą rozmowę, zamiast reklam.

Po każdej sytuacji, kiedy kupiony produkt ląduje w koszu na śmieci, stawiamy sobie kolejne postanowienia być asertywnym i nie ulegać często nieszczerym i kłamliwym reklamom. Reklamy są tworzone przez specjalistów z zakresu psychologii reklamy, którzy doskonale wiedzą, jakie techniki marketingowe są odpowiednie dla konkretnych grup konsumentów.
A przecież nikt z nas, nie lubi być oszukiwany! Niestety, bardzo często mimo naszych osobistych starań i postanowień dotyczących dokonywania racjonalnych zakupów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że po raz kolejny ulegniemy reklamie i kupimy produkt, którego w ogóle nie planowaliśmy kupić. Rekomendujemy, więc rozsądne zakupy produktów, które zostały już sprawdzone. Na przestrzeni wielu lat doświadczeń z coraz bardziej rozwijającym się rynkiem reklamowym możemy spokojnie stwierdzić, że techniki sprzedaży osiągają coraz większy stopień zaawansowania i skuteczności. Niestety, jak sami dobrze wiemy, reklamowane produkty nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. W takich momentach warto zastanowić się, czy nie warto poprosić o poradę w wyborze bardziej odpowiedniego produktu kogoś z naszego najbliższego otoczenia?
Rekomendacja to nic innego jak najprostsza, która posiada bardzo wiele istotnych elementów, które przewyższają najlepsze reklamy. Rekomendacja posiada zdecydowaną przewagę dzięki szczerość i spontaniczność poleceń danego produktu podczas rozmów. Na pewno rekomendacja znajomej, która używa konkretny produkt będzie dla nas o wiele cenniejsza i bardziej przydatna niż sztampowa reklama telewizyjna.
Rekomendujemy wszyscy, wszędzie i zawsze. Co to oznacza? Każdy z nas zarekomendował kiedyś znajomemu jakiś produkt lub usługę -  są to bardzo często spontaniczne i nieplanowane rekomendacje podczas zwykłych codziennych rozmów.  Rekomendujemy co raz częściej także online.
Każdy dzień jest doskonałym momentem na poznanie opinii innych a także zarekomendowanie innym naszych własnych opinii.